Amber, malá křehká zrzka oslavila v dubnu první narozeniny a za svůj první rok má toho za sebou víc, než mnoho pejsků za celý život…celý svůj štěněcí věk prožívala mezi lékaři, klinikami, ambulancemi, fyzioterapií, cvičením a skoro stále na vodítku…žádné pořádné vylítání a hraní… Zatím, co její vrstevníci sbírají medaile a kokardy na výstavách a diplomy na loveckých zkouškách, ona má posbíraný pěkný štos lékařských nálezů a zpráv a místo fotek z výstavních kruhů, má víc těch rentgenových… Jedno štěstí v tom neštěstí ji potkalo, našla ty nejmilovanější páníčky, kteří by pro ni udělali snad vše možné i nemožné… Zjištění příčiny kulhání, od kterého dával nejeden lékař ruce pryč a nevěděl si rady, po dojíždění na kliniky, čekání, cvičení a nekonečné hodiny trávené rehabilitací a fyzioterapií… držela je veliká naděje, že bude fenka fit a vše si vynahradí…Samozřejmě nutno připomenout, že létají tisícovky… tak nějak celá léčba dosud vyšla na cca 170 000,- Kč, což je v dnešní době pěkný ranec… jen asi málokdo by to dokázal dát a dal…
Moc dobře vím, jak se k tomu panička Monika postavila, je to silná žena svou energií a pozitivitou, ale teď jsem ji prvně viděla v rozpacích a bez šťávy… Celý ten minulý rok ji moc pomohlo, když se mohla s celým průběhem podělit s ostatními a byla jim třeba i nápovědou a podporou, že to jde a že za to Ti naši chlupáči stojí… velikou podporou byl každý jediný lajk, každý jediný pozitivní komentář, rady od mnoha znamých i neznámých lidí…ano tohle pomůže a dobije baterky… pojďme ji teď pomoci ještě víc… pojďme ji přispět na operaci a pooperační péči, která teď Amber zase bohužel čeká… lajky jsou krásné a pomohou psychicky, ale v tuto chvíli, když už do léčby investovala většinu svých úspor, přispět nějakou kačkou…









