Představení sbírky
V rámci 6. ročníku festivalu Věčná naděje se dne 8. 3. 2023 v Zrcadlové kapli Klementina uskuteční benefiční klavírní recitál Iva Kahánka. Dobrovolné vstupné spolu se sbírkou a dodatečnou podporou Stadler Trier Foundation bude užito k zorganizování koncertu mladých umělců v Alzheimer Home Pitkovice.
Komu pomůžeme?
Alzheimer Home Pitkovice - představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domovy po celé republice jsou určené klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Posláním ALZHEIMER HOME je poskytování komplexní a individuálně zaměřené pobytové sociální služby. Odborný personál podporuje soběstačnost a aktivní způsob života klientů, respektuje jejich individuální zvyklosti a zachovává jejich práva a lidskou důstojnost.
Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Finance budou využity v rámci organizace koncertu v Alzheimer Home Pitkovice dne 12. dubna 2023, kde vystoupí Matteo Hager, David Hernych a Marek Pavlica, což výrazně pomáhá psychickému zdraví lidí v Alzheimer Home.









