Sbírka ukončena:

Alinker kolo pro Stanleyho

Vybráno 0 Kč 3 500 Kč
72 480 Kč
 -
5 dárců
Celkem se zapojilo
700 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Alinker kolo pro Stanleyho

Vybráno 0 Kč 3 500 Kč
72 480 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Pavlína Chaaira
Datum přidání
3. 11. 2022

Představení sbírky

Dobrý den. Jmenuji se Stanley a sbírám na kolo, které by mi pomohlo nacvičit chůzi a mohl bych mít nějakou aktivitu i venku s maminkou. Kolo se mi moc líbí a moc bych si ho přál. Kolo je vynalezeno tak ,že se mnou poroste až do dospělosti. Děkuji moc všem dárcům kteří se budou podílet na mé sbírce. Krásný den přeji 

Stanley 

Komu pomůžeme?

Stanley Chinedu Denis je 8 letý chlapeček z Prahy, který má Dětskou mozkovou obrnu a narodil se ve 25+4 tt mamince Pavlínce. První 4 měsíce jsem ležel v Motolské nemoci, kde mě doktoři zachraňovali abych přežil. Alinker kolo by mi pomohlo v posilování celého těla.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Alinker kolo, které stimuluje chůzi a je vyrobeno pro lidi po autonehodě, nebo z roztroušenou sklerózou, aby zůstali aktivní a nebo posilovali celé tělo při ježdění po venku a mohli se zapojit do běžného života sportu.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Hanka
300 Kč  •  30. 12. 2022 10:53
🍀
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2022 20:52
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 12. 2022 17:06
DobroDárce
800 Kč  •  3. 11. 2022 22:31
DobroDárce
800 Kč  •  3. 11. 2022 22:27

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat