Chtěla bych vybrat na vozík pro bráchu Milana Srbu, narozeného v roce 1970, který měl v červnu 2019 těžkou autonehodu. Denně byl v práci do večera a v den kdy děti dostávaly vysvědčení, při návratu z práce usnul za volantem dodávky a naboural. Měl štěstí , že se našli dobří lidé především z automobilky Mladá Boleslav , kteří mu jako první poskytli první pomoc a zachránili mu život, jinak by se uškrtil na bezpečnostním pásu. Hasiči a záchranáři ho vyndali z auta a helikoptéra ho dopravila na traumatologii do Liberce. Jeho zranění byla velmi vážná. Utrpěl těžké zranění ruky, hlavy, obličeje a hlavně levé nohy, kde vlastně přišel o koleno a části stehenních a holenních kostí. Bojoval velmi dlouho o život a pak i o záchranu nohy. Nohu mu pak operovali na Bulovce, kde ji nějak zpevnili, ale bohužel nohu neohne, neboť nemá koleno, má jí asi o 10 cm kratší. Život mého bráchy se změnil ze dne na den. Dříve pracoval jako montážní dělník nástaveb na automobily, vychovával dceru s syna, neboť manželka se rozhodla žít bez nich. Byl to kutil, co bylo potřeba doma opravit a zrenovovat to dokázal. Pracoval na zahradě, pěstoval si papriky. Rodičům pomáhal na zahradě. Bohužel rodiče nás opustili oba v prosinci 2020 na následky Covidu, což pro něho byla další rána. Jediná jeho velká naděje s láska je dvouletá vnučka Leontýnka, která dědečka moc miluje. Milan je schopen ujít kratší trasu pouze o berlích, což je pro něho velká zátěž. Měl jeden starší vozík, který mu věnovali jedni zlatí lidé po svém tatínkovi. Bohužel už selhal motor a bratr Milan je nyní odkázán jen na to sedět doma. Chtěla bych mu pomoci, aby byl alespoň částečně mobilní. Neohne nohu, takže v autě musí sedět v zadu před sedačky, autobusem jet nemůže. Děkuji










