Jsme kapela? Projekt? Sdružení? Možná od všeho trochu – ale to je vlastně jedno. Hudba spojuje. Díky šťastným náhodám jsme potkali úžasné lidi, kteří nám pomohli desku nahrát, vyšperkovat, udělat mix, master, navrhnout obal, nafotit fotky. Prostě spousta skvělých setkání.
A žánr? Nejspíš se s Kayapou nevejdeme úplně do škatulek. Kája má ráda Pam Rabbit, Pink nebo Ewu Farnou a já Petra Gabriela, Stinga nebo Pink Floyd. A pak se v tom vyznejte… :-) Každopádně chceme tvořit originální písničky s texty, které nás baví – a je na vás, abyste posoudili, jestli se nám to daří. Na albu uslyšíte kromě nás na basu Jaromíra Honzáka, na bicí Jana Chalupu, na perkuse Víťu Halšku, na klávesy Robina Galiu a Filipa Baadera, na saxofon Ondřej Pechar, na violoncello Vojtěch Nejedlý, na foukací harmoniku Martin Charvát a vokál v podání Nely Stránské.
Co na albu uslyšíte?
Najdete tu hlavně moje autorské písně, ale taky:
- song od Jaromíra Honzáka, který s námi hraje na baskytaru,
- předělávku písničky kapely Zed Jones, na které jsem se autorsky podílel
- i dva už zveřejněné singly:
- Horizont událostí – s hostem Danem Kurzem, frontmanem Atari Terror
- Padá – který se dostal do rotace Rádia Junior.
