Jmenuji se Klára Veselá a jsem písničkářka, akordeonistka, zpěvačka, skladatelka a lektorka akordeonu. Hudba mě provází od dětství, věnuji se šansonu a jsem živel. Žena plná idejí, inspirací a často s hlavou v oblacích, ale můj život nežiji na obláčku. Od dob studií mám vždy nějaký projekt v hlavě a jdu si za ním s jasným cílem a neutuchajícím nadšením ho dokončit i přes překážky na cestě. Jako malá holka, jsem si přála být zpěvačkou na kterou jsem si hrála a zpívala do mikrofonu v koupelně, kterým byl kartáč na vlasy. Nebylo to hned, trvalo to asi třicet let a až na albu W.O.M.A.N. jsem opravdovou zpěvačkou, která stojí před kapelou a ta šlape jako hodinky.
Natáčím již pátou desku za posledních dvanáct let, protože mám potřebu tvořit a hudebně zrát. Album W.O.M.A.N. je návratem ke zpěvačce a k ženské energii, kterou jsem v sobě objevila. S přibývajícími léty jsem ztratila dívku. Není se čemu divit, stala jsem se matkou, učitelkou a objevila jsem v sobě energii mnohem silnější – energii ženy.
Mottem alba W.O.M.A.N. spolupráce, která platí i v hudbě.
W.O.M.A.N. nese poselství nejen hudební spolupráce, rytmů a barev v žánru zvaným folk. Je to kapelová deska, ale značně popovější a rytmičtější, než jste u Kláry zvyklí. Albu W.O.M.A.N. je vlastní přímočarost, jasné sdělení textů, příběhy a vedení hlasů. Dnes už se nestydím zpívat o tématech, kterými jsou: plastická chirurgie, body shaming, odchod našich blízkých, vztahy, vzpomínky, motorky, sexappeal atd.








