„Než budu mít děti, to album natočím!“
Znáte to… Máte životní sen a dali jste si pomyslný milník do kdy by bylo fajn si ho splnit. Pořád je fůra času, hezky se o tom mluví, ještě lépe se kolem toho krouží a najednou BUM! Léta odplavala rychleji než kanoe Vinnetoua po stříbrném jezeře a stojíte před rozhodnutím, jestli kopnout do vrtule, nebo budete v budoucnosti lítostivě mluvit o svých nesplněných tužbách z minulosti…
Tak jsem tu a snažím se tu vrtuli pomalu chytit v letu..
Víc než 10 let mě lechtá přání nahrát své písně, které se dle náhodného vzorce už nejednou objevily na nejrůznějších pódiích. Snila jsem si, že to zvládnu než budu mít dítě. Na scéně je rok 2023 a já jsem v jiném stavu – a tedy radostně těhotná a neradostně zklamaná, že jsem si své songy zvěčnit nestihla.
Úvahy šly jasným směrem… Dlouho jsem nikde nevystupovala, nemám stálou kapelu, v puse rovnátka, přes těhotenské břicho už není možné držet kytaru a finančně jde s blížící se mateřskou o krajně neideální období. Co teď? Jasně! Natočím to! 😅
S vaší pomocí mám šanci! 🙏
P.S. I přes několik z vás, kteří vlastní Škodu Felicii a mají si CD kde přehrát (tuším, že většina z vás – i z nás – tu možnost nemá), bude album na místo placky dostupné mimo jiné na Spotify.















