Jmenuji se Tereza a je mi 29 let.
Mám syna Miroslava a dceru Barborku. Ze dne na den jsem s dětmi zůstala sama.
Mireček je veselý chlapeček, který se těší z každého dne do kterého se probudí. Akorát trpí dysfazii v oblasti řeči a porozumění. Navštěvujeme logopeda Spc pracovníky, snažíme se cvičit doma. Mirecek není věkem jako jeho vrstevníci a místo do 1. třídy půjde do přípravného ročníku. Pracovnice SPC nám řekla,že je počínající fázi autismu. Navíc jsme museli navštívit očního lékaře a ten mu doporučil brýle.
Jsem na obě děti sama a nemohu si dovolit vybavit Mirecka do školy a nemohu si pro něj dovolit nové brýle. Z mých příjmů 15087,- KČ mi po zaplacení všeho zbývá 1000,- KC pro 2 děti a mě na celý měsíc. Něco jiného by bylo,kdyby jsme měli rodinu, ale bohužel jsem na vše uplně sama. Byla bych moc ráda,kdyby se našli dobré duše a mám detickam pomohli.








