Jsem invalidní důchodce, žiji sama a pomáhám týraným, nemocným, opuštěným a nechtěným pejskům na dožití. Založila jsem hospic Adélka z.s., kde o tyto pejsky pečujeme.



28. 5. 2021 12:39
Děkujeme všem dárcům
Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







