Hudbě se věnuji už od mala. Je to něco co mě neskutečně naplňuje, jazyk, kterým se dokážu nejlépe vyjádřit a moje neodmyslitelná součást.
Před pár lety jsem začal psát svoje první písničky a minulý rok konečně vyšel můj první singl EVERYTHING OKAY společně s videoklipem. Následovaly další singly, až jsem se rozhodl udělat něco, co mám v hlavě už dlouhou dobu, a to, udělat album. Album, které je plné emocí, do kterého jsem vypsal všechny svoje zážitky a myšlenky, a ve kterém si každý zaručeně najde to svoje.
Tohle všechno vám chci předat, chci vám předat kus sebe, ale potřebuji k tomu vaši podporu.
Předem mockrát děkuju za jakýkoli příspěvek a těším se až bude album venku!




















