Dobrý den , moje jméno je Natálie a je mi 17 let. Jsem Žákyní 2.ročníku na Integrované střední škole technické a ekonomické v Sokolově.
Ale začneme od začátku …měla jsem se narodit jako zdravá holčicka , mamince bylo řečeno ze se muže těšit na zdravé “kávové “zrnko ale opak byl bohužel pravdou …Narodila jsem se s vrozenou vývojovou vadou – zkráceně rozštěpem páteře . Ale i přes veškeré zdravotní komplikace jsem holka , co se nevzdává , má rada srandu …myslím ze je to i díky mé mamince , která je bojovnice a nevzdává to . Natálka by s maminkou chtěla navštívit lázně v klimkovicích, ale letos bohužel nemají na jejich doplacení










