Ahoj přátelé!
jmenuji se Scooby Dooby Doo, ale maminka mi říká Škubánku. Jsou mi čerstvě 4 roky a už mám takové trápení ☹
Jsem rozmazlínek, maminky miláček. Maminka mě moc potřebuje, protože se sama pere s nemocí a jen díky mně je stále schopna chodit – jojo, neustále ji protahuju křovím, lesy, ale louky taky beru, tam je to taky príma!
Před měsícem jsem si začal šetřit nožičku, protože mě nějak divně bolela. Maminka mě nechtěla pouštět moc ven, prý se mám šetřit. No vysvětlete mi to, zas tak hrozný to přece není a já jsem tvrďák! Pak už to ale fakt nešlo. Maminka byla moc smutná a vzala mě k panu doktorovi, který mi chce měnit obě kolena. A jelikož jsem tvrďák a čůrat prostě musím, tak jsem si při tom přetrhnul i vazy. Safra…
Vzhledem k akutnosti mého stavu již proběhla náhrada jednoho kolene, druhé mě po rekonvalescenci čeká. Bohužel se sbírku nepodařilo spustit před zákrokem, tak moc mě to bolelo :(
Teď mám mít prý klídek (to se mnou ještě budou mít hoodně těžký, to Vám povídám) a potom koleno druhé. Pak prý budu cvičit, to bude pruda. Ale snad u toho dostanu hodně dobrůtek!
Jelikož je moje maminka taky nemocná, víc než já, tak nedostává klasickou výplatu. Ze svého kapesného mi koupila novou postýlku s paměťovou pěnou, postroj, aby mi pomohla s chůzí a vozíček, abych s ní mohl na zahradu a nemusel u toho chodit. Neudělá beze mě krok, za což bezmezně miluji i já jí. To pro ní se musím uzdravit. A taky abych mohl všechny doma zlobit, že jo, jsem přece Škubánek!











