2. 2. 2026 22:05
Chtěla bych ze srdce poděkovat všem, kteří mě podpořili ve sbírce na Doniu. Sbírka už je ukončená a i když se nepodařilo vybrat cílovou částku, jsem neskutečně vděčná za každého jednoho člověka, který přispěl.
Je pro mě strašně silné vědomí, že se našli lidé, kteří pomohli – a některé částky mě opravdu hodně překvapily.
Upřímně jsem vůbec nečekala, že mi někdo přispěje. Měla jsem strach, že mi lidé nebudou věřit, že opravdu odejdu od bývalého a že se nevrátím zpátky. O to víc si vážím každé pomoci a důvěry, kterou jste mi dali.
Doufám, že ti, kteří mi pomohli, mají dnes radost spolu se mnou – protože jsem to skutečně zvládla a dotáhla všechno do konce.
Teď je nám opravdu dobře. Dnes jsem poprvé od rozchodu cítila opravdové štěstí. Měla jsem chuť objímat všechny, které jsem potkala. Tak dobře a šťastně jsem se necítila už opravdu dlouho.
Dětem se daří, jsou v pořádku a mají se dobře.
Ještě jednou děkuju všem, kteří mi pomohli – vážím si toho víc, než dokážu slovy vyjádřit. ❤️