Jako pražská depozita Kočičí naděje fungujeme již od roku 2009. Nejdříve jsme působily jen v jedné městské části, a to v Bohnicích. Později jsme mezi sebe přibraly i zbraslavské depozitum, a tak vznikla právě pražská depozita.
Naším společným cílem je pomoci co největšímu počtu opuštěných, nechtěných, zraněných a toulavých kočiček.











