Projekt ukončen:

Abba's Manneh Memoria Academy

Vybráno 0 Kč 0 Kč
200 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Abba's Manneh Memoria Academy

Zakladatel
Kristýna Kovandová
Datum přidání
3. 1. 2024

Představení sbírky

Dobrý den, já jsem Kristýna a pomáhám mému příteli Bastimu, se kterým jsem už jednou spolupracovala na projektu na Sumatře. Basti se právě vrátil z Gambie, kde se jeho dobrý přítel Sainey snaží splnit slib jeho zesnulému otci a udržet školu, kterou jeho otec založil v roce 1985, protože děti jsou naše budoucnost.

Komu pomůžeme?

Školu navštěvuje kolem 600 dětí, které by jinak neměly možnost získat vzdělání, protože pocházejí buď z chudých poměrů nebo mají zdravotní postižení. V Africe se totiž platí školné na pořízení školní uniformy, učebnic a dalších školních potřeb. Dále je v Africe nedostatek škol a proto je tak důležité podpořit tu, která už funguje tolik let. Věříme, že každé dítě by mělo mít právo na vzdělání, a proto je pro nás důležité, aby byl tento slib splněn. Během působení v Gambii se Basti soustředil na to, abych se dozvěděl více o vzdělávacím systému, dokončil místní nadaci se Saineyho strýcem a vytvořil dobrovolnický kemp, aby našim příznivcům dali příležitost navštívit školní projekt.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Za poslední 3 roky jsme školu vymalovali, opravili toalety a poslal se kontejner se židlemi, stoly, tabulemi a dalšími školními potřebami do Gambie. Je ale dále potřeba vybudovat 3 další místnosti, kde se budou moct děti učit, zrenovovat stávající prostory na školní standard včetně toalet, obnovit kuchyň a zajistit přísun dostatku vody, protože jedna studna je nedostačující.

Zatím se vše platí ze soukromých prostředků + podpory Komunity WE ARE ONE, protože jsme zatím nenašli sponzora, který by s námi chtěl slib splnit.

V září škola znovu začala svůj provoz a proto je naléhavá potřeba školu kompletně připravit. Proto pokud se nevybere cílová částka budeme muset opět sáhnout do soukromých prostředků. Pokud by se vybralo více peněz tak se může škola rozrůst o další třídy, zaplatí se nové učebnice, uniformy, školní potřeby, opraví se střecha a taky je potřeba zaplatit výplatu učitelům.

Pokud byste se chtěli o projektu dozvědět více, chtěli byste s námi do Gambie nebo se dokonce chtěli stát sponzorem, napište nám :)

Pojďme společně splnit Saineyho slib a dejme dětem v Brufutu v Gambii udržitelnou budoucnost. Předem děkujeme za jakoukoli podporu – na facebookové stránce vám ukážeme malý náhled do života v Gambii a také na Abba's Manneh Memorial Academy.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu