„Ze dne na den zrušené koncerty… strach a obavy z toho, co bude. Pocítila jsem silnou potřebu spojit se s těmi, které jsou na tom stejně jako já: zpěvačky, ženy. Na prvním Zoom meetingu jsme mluvily jedna přes druhou a sdělovaly si dojmy ze vzniklé situace. A právě v tu chvíli vznikl nápad, jak se propojit nejen spolu, ale i s našimi rodinami a nejbližšími, a také s našimi fanoušky – jak jinak než písní! A ne ledajakou: Modlitbou pro Martu.To bylo ono."










