Na co přispíváte?
V létě 2020 jsme v Chlístovicích začali nahrávat základy k naší nové desce. Nápady vznikají pořád, to nezastavíme, bohudík! Nahrát desku je ale běh na dlouhou trať a jelikož se hudbou (snad zatím) neživíme, tahle trať není jenom o ní. Uplynulý rok byl náročný pro všechny, to je samozřejmé, umělcům se však nemohly vracet peníze za výstavy, představení, ani koncerty. Proto chceme využít tuto platformu, a právě touto cestou se na Vás obrátit. Každá koruna navíc nám samozřejmě ohromně pomůže, na oplátku se Vám budeme snažit dát na album to nejvíc upřímný, co v nás je. Předem mockrát děkujeme za jakýkoliv příspěvek!
Kdo sbírku organizuje?
Music club Kotelna Litomyšl je jedním z nejdéle fungujících hudebních klubů v České republice. Tímto koncertem uvádí první ze série live streamů přímo z klubu. Chce tak publiku přenést aspoň jen částečně do domovů atmosféru koncertů v době, kdy živé vystupování interpretů a kontakt s publikem nejsou možné.
Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Výtěžek z této sbírky bude použit na honorář kapele.
