Sbírka ukončena:

Festival Votvírák online a pro dobrou věc

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
 -
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
52 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Festival Votvírák online a pro dobrou věc

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Festival Votvirak

Velice nás to mrzí, ale letošní festival Votvírák jsme byli nuceni přesunout na náhradní termín v roce 2021. Moc rádi bychom se důstojně rozloučili s fanoušky, partnery i tvůrci festivalu a tak jsme jim připravili unikátní open air stream DEN s VOTVÍRÁKEM. Mezi účinkujícími se objeví interpreti, jenž jste měli na letošním festivalu Votvírák vidět osobně, patří mezi ně například Mirai, Jaroslav Uhlíř, Harlej, Lehkej Pokondr, Voxel, O5&Radeček, Vašo Patejd, Xindl X a mnoho dalších. 

Termín velkého streamu DEN s VOTVÍRÁKEM je 11. 6. 2020, tedy v den, kdy by pódia na letišti v Milovicích už stála, kempy se začínaly plnit a startovaly by první festivalové večírky. V průběhu odpoledne a večera vystoupí několik českých kapel a v průběhu vás jich několik dalších pozdraví ze svých zkušeben a domovů. Program bude k dispozici na votvirak.cz

Za příspěvek na honoráře umělců a práci těch, kteří teď práci nemají a nějakou dobu ještě mít nebudou, budeme velmi rádi. 

Na co přesně budou finance ze sbírky využity?

Váš příspěvek dobrovolného vstupného poputuje na iniciativu #Zachranbackstage, jenž se stal festival Votvírák patronem. Projekt zachraňte backstage dává naději a sbírá finanční prostředky pro tisíce kolegů, bez nichž by vaši oblíbení umělci nemohli nikdy vystupovat. 

Veškeré informace pro držitele vstupenek na festival Votvírák 2020 jsou na stránkách www.votvirak.cz, případně na facebooku festivalu.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat