Ahoj, jmenuji se Artur a mám dětskou mozkovou obrnu. Bohužel se mi stala taková nepříjemná věc. Byl jsem napaden a v důsledku toho jsem přišel o dva přední zuby. Musel jsem být hospitalizovaný, protože jsem měl i zlomenou čelist a podočnici.
Teď už se dávám dohromady a chtěl bych vás poprosit o pomoc. Zuby nejsou tak úplně levná záležitost a jsou nedílnou součástí dobré image, která mi teď tak trochu schází.










