Situace v umělecké sféře nebyla kdovíjaká ještě před touto krizí, vše se ale mělo změnit už v březnu a dubnu. Kvůli současným opatřením (která respektujeme) jsme přišli o všechny akce až do září (od krátkých vystoupení na firemních akcích po velké show). Největší ztrátou příležitosti je pro nás ale turné po Finsku, které bylo naplánováno na celý duben, kde se mělo uskutečnit 15 show v 5ti prostorech ve čtyřech městech s plánovanou návštěvností zhruba 7500 diváků.










