Rád bych se vám představil. Jmenuji se Honza, je mi 15 let a narodíl jsem se s oční vadou a úplnou slepotou pravého oka. Rád cestuji a poznávám českou kulturu, také rád zpívám. Mám čtyři mladší bratry, které mám moc rád. Rád bych s nimi zažil spoustu krásných chvil, abychom měli nádherné vzpomínky. Abychom mohli cestovat, potřebujeme auto, které si ale momentálně nemůžeme dovolit.









