"Ahoj!
Jmenuji se Alex a jsem dost usměvavá holka. Měla jsem trochu složitější vstup na svět. Mám vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře, a tak mě od narození provází operace, rehabilitace a
cvičení. Dokážu chodit alespoň na krátké vzdálenosti, i když mám ochrnutou levou nohu. Miluju sport.
Na jaře 2018 jsem dostala svůj první handbike. Bohužel přes zimu moc jezdit nemůžu, proto bych si moc přála monoski. Díky němu bych mohla spolu se svými spolužáky na lyžák."












