15. května 2020 se nám stala velká tragédie. Ve chvíli, kdy jsme byli na pohřbu, zavolala nám policie, že nám hoří dům. Polovina domu vyhořela, druhou hasiči stihli zachránit, avšak byla celá pod vodou. Policie vyšetřuje žhářský útok a my jsme se ocitli v tíživé situaci, protože jsme neměli dům pojištěný. Nedávno jsme dodělali rekonstrukci fasády a střechy a vyčerpali tak své úspory. Půjčili jsme si peníze, abychom mohli žít slušně a bezpečně, bohužel žhářský útok nás srazil na kolena a v zoufalství tak prosíme veřejnost o pomoc.











