Ahoj ahoj ahoj, jmenuji se Angie a je mi 11 let. Jednou v lednu jsem jako obvykle skotačila ve sněhu a jelikož jsem tele, tak jsem zadní nohou zapadla do hluboké stopy a přetrhla si zkřížené vazy v koleni. Přestože už dávno nejsem štěně, jsem pořád plná energie a ráda běhám a skáču – to mi však na třech nohách moc nejde a vytváří to velkou zátěž na moje záda a klouby. Moje panička si v minulosti mohla péči o moje zdraví dovolit, ale vzhledem k aktuální situaci a růstu cen za veterinární ošetření potřebuje i Vaši pomoc.











