Na co konkrétně budou peníze ze sbírky použity?
Peníze budou použity k uhrazení veterinárních nákladů souvisejícím s léčením Ronyho, na uhrazení případné operace, dále na pooperační péči a krmivo.
Již první operace a kontroly mě stály přes 10 tisíc korun. Z nohou mu vyndali ocelové dlahy a dali mu tam ,,plastové", aby zkusili, zda pejsek zvládne chodit a zda to nohy vydrží. Momentálně má na nohou sádry, takže ani nechodí na kontroly a v půlce prosince jde na další kontrolu, kde se zjistí, zda to nohy zvládnou úplně bez dlah a když ano, tak půjde na další operaci, kdy se dlahy vyndají už úplně.
Bojím se, že na další operaci a péči o Ronyho už mi nezbydou peníze, proto vás prosím o pomoc.
