Pro výsledky jsem si došla do onkologického konzília, kde na mě čekalo 6 doktorů a 1 sestra. Sdělili mi, že byl nádor zhoubný s že se jedná o vysoce agresivní formu rakoviny, která se objevuje u mladých žen ve věku kolem 23 let. Také mi řekli, že budu muset podstoupit další operaci, kde mi odstraní dělohu i s vejcovody a vaječníky, slepé střevo a 63 uzlin.
Celá operace trvala 8 hodin. Po týdnu mě pustili domů a začaly chemoterapie, musela jsem podstoupit 6 cyklů. Chemoterapie jsem velmi špatně snášela, měla jsem velmi silné nevolnosti a často jsem zvracela. Nyní chodím na kontroly a zatím se držím…
Na co konkrétně budou peníze ze sbírky použity?
Během celé chemoterapie se mi velmi zkazily zuby. Moc bych si přála, abych si je mohla nechat opravit.
Ze zubaře mám panickou hrůzu, takže bych chtěla podstoupit úpravu zubů pod anestezií. Celkem mi budou trhat 7 zubů, dají mi implantát a budou mi opravovat jedem zub vepředu.
Dovolit si jí nemohu, pobírám pouze invalidní důchod, proto vás moc prosím o pomoc.
