Terezka Kozubíková z Dolní Lhoty u Luhačovic trpí od narození syndromem krátkého střeva. Lékaři jí po jejím narození dávali minimální šanci na přežití, ona se však projevila jako velká bojovnice.
Cílem sbírky je pomoci rodině při léčbě Terezky a finančně je zabezpečit i v péči o ni v domácím prostředí. Momentálně jí byla schválena tolik očekávaná léčba pomocí nového léku Revestive, který ji byl aplikován v nemocnici v Motole.










