Ahoj, nevím kde pořádně začít, jmenuji se Houdini a jsem kříženec německého ovčáka. Můj příběh začal tím, že jsem se dlouho toulal ulicemi, spával jsem sám někde u garáží a snažil se zahnat hlad, jak se dalo. Po čase si mě všimli hodní lidé a začali mi nosit dobroty. Já jim ale stejně nevěřil a nechtěl jsem přijít moc blízko, bál jsem se. Tak to šlo asi 4 měsíce. Nakonec se dala dohromady skupina dobrovolníků, která se rozhodla, že mě zachrání, než začne pořádná zima, nebo než se stane nějaké neštěstí. Nedal jsem se zadarmo, museli pořádat několik akcí, kdy se mě pokusili odchytit. Psalo se o mě dokonce i v novinách (jsem hvězda) a také na sociálních sítích. Stejně mě nikdo nehledal…
Nakonec se těm dvounožcům podařilo mě přelstít a chytili mě, jako rybičku do sítí. Proto Vám píšu tenhle MŮJ příběh, protože tím to nekončí…
U pana doktora mi bohužel zjistili 2 velmi vážné nemoci. První je tříselná kýla, která mě ohrožovala na životě, potom perinealni kýla (kýla na střevě) a naposled prostata. Lidé, kteří mě zachránili, se složili a zaplatili první, život ohrožující operaci. Teď se zotavuji a moc se snažím kvůli všem těm, kteří mi tak fandí a drží tlapky. Potřebuji další operaci zhruba za měsíc a tak bych chtěl těm mým dvounožcům pomoci posbírat nějaké ty papírky a mince, o kterých teď kolem mě všichni mluví a jsou moc smutní. Chtěl bych se uzdravit a zažít konečně šťastný psí život, jak se říká. Moc Vám děkuji, že jste mi dali chvíli Vaší pozornosti a přečetli si můj příběh… Houdini











