Dobrý den, jmenuji se Nikol Löfflerová, je mi 23let. Jsem od narození vozíčkář, narodila jsem se předčasně. Mám za sebou pobyty v nemocnicích ,v lázních atd .Podařilo se mi absolvovat základní školu u nás v Sobotce kde jsem až dosud bydlela s mamkou a sestrou .Pak jsem studovala v Jedličkově ústavu v Praze .Studium jsem ukončila maturitou .Jsem veselé povahy .Mám ráda knihy ,hudbu ,specialitou jsou filmy pro pamětníky a herci jako například Miloš Kopecký .Sobotka je krásné městečko a budu se tam vždy ráda vracet ,ale chtěla bych se osamostatnit .Dostala jsem k pronájmu byt zvláštního určení v Praze a pokusím se o samostatný život ,najít si práci, zábavu, kamarády .Příkladem mi je můj bratr a sestra kteří už jsou samostatní.











