Komponovaný autorský večer věnovaný tentokrát milostné poezii. Tradičně pod hlavičkou festivalu Básníci v káznici – a letos navíc online!
Pořad Políbila mě věnovaný lásce a jaru připravují mladí tvůrci z Je-li to kapely, autoři sdružení kolem Večerů vína a poezie a další mladí brněnští literáti, herci a hudebníci.
Součástí programu bude živá hudba, svěcení oltáře lásky v podobě obřího srdce a také výběr z autorské poezie, kterou na otevřenou výzvu zasílali různí autoři od 1. května. Celkem se sešlo více než 100 autorských děl – milostných básní, veršíků i vyznání! Texty budou zapracovány do jedinečné koláže a uvedeny v působivém prostředí staré Káznice.









