Naše talkshow Pod Fousy se změní na talk&bark&meowshow Pod Fousky. A budem činit dobro!
V pátek 18. prosince od 20:30 se těšíme TADY!
Jsme sice kinaři a barmani, zvířata k našemu kinu a našim životům neodmyslitelně patří. Jsou pro nás oporou i potřebnou terapií při náročné práci (kór v tomto šíleném roce). Rádi bychom jim touto cestou poděkovali za celoroční přátelství.









