Sbírka ukončena:

Kapela Plum Dumplings

Vybráno 0 Kč 700 Kč
od 2 dárců
 -
2 dárci
Celkem se zapojilo
350 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
530 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Kapela Plum Dumplings

Vybráno 0 Kč 700 Kč
od 2 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Káznice LIVE, Tripitaka
Datum přidání
23. 6. 2020

Kapela Plum Dumplingsbude posledním koncertem v této sezóně Káznice LIVE, prozatím se loučíme a jak lépe než touhle skvělou domácí kapelou. Opět bude koncert vysílán online i otevřen veřejnosti, můžete se přijít podívat a užít si atmosféru i hudbu naživo. Vstupné je dobrovolné.

Alternativně-rockoví Plum Dumplings jsou na brněnské scéně zavedené jméno. Jejich poznávací znamení je vrstvení kytarových linek a hlukových ploch. Do nedávna to byla aj francouzština, začátkem letošního roku ale vypustili desku Jiný místo, kde zpěvačka Adéla Polka zpívá ve svém rodném, českém jazyku. Tématem desky je ztrácení, ať už se ztrácí zábrany, nebo jen důvěra, a zároveň nalézání něčeho nového, hledání cesty ven, která bezpochyby vždy existuje.

Kapela hraje v sestavě:

  • Adéla Polka – zpěv, Korg
  • Michal Cifka – bubeník
  • Tomáš neoral – kytara, basa
  • Tomáš Vykydal – kytara, basa, syntezátory

Káznice LIVE vznikla jako reakce na koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesunulo na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
200 Kč  •  24. 6. 2020 6:28
Štědrý dárce
500 Kč  •  23. 6. 2020 20:04

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat