Všichni jsme na stejný, zakotvený lodi. A když už teda nemůžeme vyplout na náš milovanej českej rybník ani to rozjet v evropskejch vodách, tak si trochu zasurfujeme společně po internetu, ne? My se totiž o tu naši energii musíme s vámi podělit stůj co stůj. Takže zapněte přístroje a vezměte si nás domů.
Rozjedeme to v úterý 12. 5. 2020 od 20 hodin.










