Bylo 25. 11. 2005, den kdy se mně a mé rodině obrátil život vzhůru nohama .Při dopravní nehodě jsem si poranil páteř, čímž došlo k poškození hybnosti všech čtyř končetin,byl ze mě ležák, kterému nedávali moc nadějí. Prošel jsem si několika operacemi páteře, učil jsem se znovu vše od začátku. Byla to opravdu dřina. Trvalo my X let (měsíců), než jsem byl zase trochu schopný normálního života. I přes všechnu snahu jsem zůstal na invalidním vozíku.











