Pandemie koronaviru ekonomicky postihla i nezávislá média, která se nemohou opřít o podporu finančně silného vlastníka. Klesají jim příjmy z přímé inzerce a stánkový prodej se prudce propadl. Situace začíná být kritická, přičemž ve vypjatých dobách je stabilní přístup k ověřeným a nezávislým informacím potřeba víc než kdy jindy. Podpořte je spolu s námi.
Bez kvalitních informací se nemůžeme správně rozhodovat. Hrozí, že si pod rouškou mimořádných opatření nevšimneme schválení zásadních legislativních změn. Demokracie je dnes mnohem zranitelnější. Každý z nás si může předplatit deník či časopis. Pokud váháte, které médium podpořit a věříte nám, že umíme rozdělovat granty s rozmyslem, zašlete svůj finanční příspěvek skrze Donio přímo Nadačnímu fondu nezávislé žurnalistiky.










