Ahoj, jmenuji se Tadeášek narodil jsem se jako 1. z dvojčat. Až po narození jsme zjistili, že něco není v pořádku. Narodil jsem se s vrozenou vývojovou vadou zvanou Artrogrypoza (ztuhnutí kloubů a ztráta svalstva).Také jsem měl srostlé střeva, které mi museli hned po narození operovat. Navíc mi zlomili v nemocnici ruku. Která špatně srostla a musela se lámat znova.
Chybí mi svaly v rukách, proto nemůžu hýbat rukama. Nelezu, jen se kutálím, pár vteřin už vydržím sedět, když mě maminka posadí. Cvičíme Vojtovu metodu, která mi moc pomohla, už trochu hýbu prstama. Abych se mohl postavit na nohy potřebuji neurorehabilitace, které jsou velmi drahé.












