Jsem od narození nevidomý. Je mi 27 let a i přes svůj handicap jsem muzikant, hudební skladatel a básník. Kluk, který se nevzdává. Mám mnohaletou praxi v IT, pracuji z domova, vybudoval jsem si nahrávací studio ale chci realizovat projekt takového nahrávacího studia, které budu v rámci zapsaného spolku bezplatně poskytovat i jiným postiženým umělcům. Doufám, že spolu vytvoříme profesní i přátelskou komunitu, kde budeme moci tvořit. K plnohodnotnému fungování je však třeba pořídit nový počítač.











