SilentSound, Maess a BIATEK jsou tři brněnské společnosti zabývající se audiovizuální tvorbou. Zvuk, světlo, kamera. Tři firmy, ale taky jedna velká brněnská parta, která spolu pracovala na nejednom kulturním projketu.
Všechno to začalo s příchodem COVIDu-19, který udeřil znenadání a zaskočil nás všechny. Ze dne na den se zrušilo nespočet akcí a my jsme dočasně zůstali bez práce. Namísto čekání a fňukání nad nespravedlností života jsme se rozhodli s tím něco udělat. Najít si něco, co nás bude bavit a umožní nám alespoň v omezené míře dělat to, co nás baví. A tak vznikl projekt Na Skladě. Začali jsme streamovat živá vystoupení našich oblíbených kapel a DJs ze skladu SilentSound system na Cejlu v Brně. Nejdřív jsme nevěděli, jak to všechno bude, ale v současné době vysíláme živě každý čtvrtek a sobotu a děláme všechno možné i nemožné, abychom náš stream dostali v co nejlepší kvalitě až k Tobě na obrazovku do obýváku nebo kamkoliv, kde se nás rozhodneš sledovat.









