Sbírka ukončena:

Koncert folkaře Montyho #kulturažije

Vybráno 0 Kč 2 200 Kč
od 9 dárců
 -
9 dárců
Celkem se zapojilo
244 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
36 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Koncert folkaře Montyho #kulturažije

Vybráno 0 Kč 2 200 Kč
od 9 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Káznice LIVE

Moravský písničkář Monty předvede v prostoru Káznice svoji speciální a osobitou odnož folku – plnotučný folk. Jeho hudební magie je skutečně plná samých dobrot, upřímných textů ze života i humoru a příjemné kytarové brnkání. I Montyho sympatický a energický projev zahřeje. Momentálně pracuje na svém čtvrtém sólovém albu Aquarium, takže se můžete těšit i na čerstvou tvorbu přímo k vám do obýváku.

Monty rozechvěje struny své kytary a vyloudí pořádnou oslavu folku v Káznici LIVE. Ten vznikl jako odpověď na náročnou situaci v uměleckém rybníku. Začínáme koncerty, ale bude toho mnohem víc! Díky doniu můžete pomoct tyto těžké časy překonat nejednomu umělci, budeme velmi rádi, pokud se zapojíte. 

Akci zastřešuje Spolek Tripitaka ve spolupráci se Studex.tv, Radio R, Film hub, GNOMON ProductionTIC BRNO a Kreativní Brno. Tripitaka se už více než 10 let pohybuje na hranicích umění, sociální práce a vzdělávání. Vytváří podporovaná pracovní místa pro mladé lidi z dětských domovů, pořádá festival Ghettofest, provozuje obchod s tvorbou českých návrhářů Restart, a především již třetím rokem oživuje unikátní historický prostor brněnské Káznice.

Na co budou peníze ze sbírky použity

Na podporu umělců, kterých tvorba, jejichž tvorba a vystupování bylo zasaženo nemožností vyprodat klub nebo si odskočit ke spolupráci. Krůček po krůčku se snažíme, aby kultura dokázala nejen přežít, ale i vzkvétat v těchto těžkých časech.

Co můžete získat?

Folkovou party se skvělým muzikantem v atmosférických prostorách Káznice. Bude to příjemný průlet jeho hudebním umem, který potěší v těchto chaotických časech.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
500 Kč  •  26. 4. 2020 17:43
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 4. 2020 13:44
Velkorysý dárce
500 Kč  •  15. 4. 2020 21:24
DobroDárce
100 Kč  •  15. 4. 2020 21:09
DobroDárce
300 Kč  •  15. 4. 2020 20:37
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  15. 4. 2020 20:21
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  15. 4. 2020 20:14
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2020 19:45
Milý dárce
100 Kč  •  15. 4. 2020 19:17

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat