„Chybí mi koncerty. Chybí mi ten pocit komunity. Chybí mi vibrace, díky kterým víš, že jsi se všema těma cizíma lidma na stejný lodi. Víš, jak to myslím? Ten divnej stav, když uslyšíš první tóny a začneš vnímat tu energii z podia. Je tam vztah, který nejde ničím nahradit. Intimní, ale výjimečnej příběh za každou kapelou. Někdy skvělej, ale někdy i špatnej zvuk, který jim promineš, protože „vášeň“. Prostě ten nezaměnitelnej pocit, (když cítíš), že je důležitý být naživu právě teď a tady.“











