Komu jste pomohli?
Jak jsem psala výše, jsem matka samoživitelka, otcové dětí neplatí pravidelně výživné a když již něco pošlou, tak ne ve stanovené výši. Mám čtyři nezletilé děti, dvouletou Verunku a další tři školou povinné – Martina (9 let), Petra (10 let) a Ivu (13 let). Soušet příjmů a výdajů nám sotva vystačí na základní potraviny.
Navíc vlivem distanční výuky a tím, že děti opět nechodí do školy jsem musela dětem pořídit starší techniku, aby mohli absolvovat denní distanční výuku, což nás dovedlo na rozcestí, zda zaplatit nájemné či energie. Vlivem toho, že jsem upřednostnila střechu nad hlavou, nám teď hrozí odpojení od energií, čímž, bych nemohla dětem zařídit teplou stravu, prát a také by se nemohli zúčastnit distanční výuky.
