Komu pomůžeme?
Touto sbírkou žádám o pomoc pro děti Petru (13 let), Terku (11 let), Dominika (8 let) a Adámka (6 let). Holky chodí do skautů, baví je malování a různé společenské hry. Kluci začínají hrát fotbal a hrají hokej ve kterém jsou už oficiálně zaregistrování. Na každý trénink se moc těší. Všichni mají rádi pohyb a různé hry, nejradši venku.
Děti nemají žádné zdravotní problémy, jen nejmladší Adámek je alergik a astmatik a nedávno jsme byli na neurologii a má střední ADHD. Jinak žádné jiné problémy nemáme
Jsem s dětmi sama a otec dětí platí výživné ve výši 4 000 Kč a řekl, že nám nedá ani korunu navíc, jelikož prý už tak platí dost.
