Ukrajinka Lyudmyla Pavlyuk dlouhodobě žije a pracuje v České republice. Nyní se ale nachází v tíživé životní situaci. Těžká choroba na ní zanechala vážné a trvalé následky, nyní proto pobírá invalidní důchod. Ten je ale příliš nízký na to aby jí dokázal rozumně uživit, na nějaké živobytí natož na léčbu a pomůcky spojené s nemocí.
Více v tomto videu.










