Sbírka ukončena:

Divadelní spolek Loutky bez hranic

Vybráno 0 Kč 1 500 Kč
od 5 dárců
 -
5 dárců
Celkem se zapojilo
300 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
46 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Divadelní spolek Loutky bez hranic

Vybráno 0 Kč 1 500 Kč
od 5 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Vážení loutkoví příznivci bez hranic,

bohužel se s Vámi nemůžeme potkávat na živo, tak alespoň virtuálně Vám nabízíme naše loutková představení, sledujte naši webovou a FB stránku, kde najdete příslušné odkazy.

Kdo má rád literaturu, napište si o naši knížku Nedopečený koláček, rádi Vám zdarma pošleme e-knihu ve formátu pdf. Kontakt najdete na našem webu.

Nicméně musíme přiznat, že v této nelehké době to popravdě nemáme lehké, proto jsme se rozhodli založit sbírku, kde můžete náš divadelní spolek podpořit. Za jakýkoli příspěvek předem velmi děkujeme.

Doufáme, že se brzy potkáme osobně a bez roušek. A moc se na to těšíme!

Komu pomůžete?

Divadelní spolek Loutky bez hranic je malá parta kamarádů, kteří se dali dohromady na „alterně“ na DAMU před skoro dvaceti lety. Baví nás bavit loutkově sebe i publikum bez ohledu na věk, povolání, náboženství či státní příslušnost. Obcestovali jsme různé kouty Čech, Moravy, Slezska, Polska, Slovenska, Německa, Mexika, USA i jinde, protože všude dobře a s loutkami nejlépe!

Na co budou peníze ze sbírky použity?

Jednoduše na vše, co divadelní soubor potřebuje, aby složitá situace neohrozila jeho existenci.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2020 15:45
Velkorysý dárce
500 Kč  •  19. 4. 2020 14:13
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 4. 2020 13:46
DobroDárce
300 Kč  •  14. 4. 2020 13:42
DobroDárce
300 Kč  •  14. 4. 2020 13:27

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat