Po šesti letech jsem se pustila do nahrávání nového alba. Bude se jmenovat “Řeka” a vychází z mého sólového repertoáru, s nímž už pár let koncertuji a který byl součástí loňského charitativního projektu Monument/um. Spolupracuji na albu s Petrem Ostrouchovem, Aid Kidem a řadou skvělých hudebníků, které jsme pozvali do studia.
Jarní turné, z jehož výdělků jsem chtěla částečně vznik alba financovat, nám bohužel zrušil coronavirus, nemluvě o tom, že bez příjmů z koncertování se dost špatně žije. Jsem moc ráda za Vaši podporu, díky Vaší pomocí jsme album dokončili.
Přispěvatelům nabízím dárky! Srdečně děkuji, Lenka.










