9. 3. 2021 14:29
setkáním s osudem Laurinky se mi zbortil svět, vše bylo rozmazané a já netušila, kde začít a co dělat. Věděla jsem ale, že se budu rvát, co to půjde a udělám i nemožné, aby Laurinka měla vše, co mít musí! :)
Naštěstí se ukázalo, že existují andělé. Tím mám na mysli vás dárce i tým v Doniu, kteří jste mi s Laurinkou ohromně pomohli a díky kterým máme život o dost jednodušší.
Díky vám všem jsem na to nebyla sama, ta podpora byla skutečně obrovská. Děkuji!
Malé jste již pomohli uhradit spoustu věcí (především tolik potřebné rehabilitace) a já se tak nemusím bát, kde seženu penízky na výdaje, které se s její péčí pojí. Jsem vaším velkým dlužníkem!
Jste úžasní, že jste! Za Laurinku z celého srdíčka DĚKUJEME!!
„Maminka“ Lucie a celá velká rodina
PS: Pokud by kohokoliv další osud Laurinky zajímal, přidejte se k naší FB skupině Sledujeme Laurinku :)
