23. 10. 2020 11:12
Milí dárci, přatelé, kamarádi a všichni dobří lidé,
moc vám všem děkujeme, že nám pomáháte. Máme ohromnou radost, že se díky sbírce podařily vybrat všechny tři milníky! :) Navíc za pouhý měsíc, a v téhle náročné době. Je krásné, kolik lidí se nám rozhodlo pomoci. Úplně nezištně. Moc si toho vážíme a moc vám děkujeme.
Minulý týden jsme dokončili svou první intenzivku v nové pobočce ATC v Karlových Varech (otevřené od října). Byli jsme tu první klienti a můžeme vám říct, že se nám tu oběma (mamince i Kristiánkovi) moc líbilo! A už teď se těšíme na další cvičení, na které díky vám můžeme příští rok jet v lednu, březnu a dokonce i v květnu! A to všechno bez jakékoliv starosti o peníze.
Moc vám děkujeme a slibujeme, že budeme makat, co to dá, aby z toho našeho kluka vyrostl rovnej chlap. Protože věříme, že to jde. A především proto, že se nám to teď díky vám bude dělat o moc snadněji.
Děkujeme!
Kristián s rodinou
