Aktualita ze středy 3. června 2020:
Chtěli bychom Vám všem poděkovat za podporu, které se nám z Vaší strany dostalo. Nesmírně si toho vážíme. Děkujeme za každý příspěvek, za každý nákup, za každé sdílení, za každou zmínku o nás a hlavně za to, že nás máte rádi a my zase Vás. Díky Vám a dalším, se nám podaří s kozičkami přežít zimu a budeme mít možnost Vás dál těšit našimi výrobky nebo exkurzemi. Děkujeme!
Martin a Monča
---
Nikdy jsme nikoho nežádali o pomoc, vždy jsme se snažili poradit si za všech okolností sami. Bez pomoci státu, bez dotací a sponzorů. Teď jsme v situaci, ve které nevíme, jestli přežijeme zimu a o nás dva se ženou v tomto případě nejde, jedná se hlavně o naše kozy, které živí nás a my zase na oplátku je. Koza v zimě totiž odpočívá a nemá mléko, ale bohužel, jak to tak bývá, není živa jen ze vzduchu. Dalo by se říct, není mléko, není jídlo.









