Sbírka ukončena:

Podpořme společně festival KoresponDance #kulturažije

Vybráno 0 Kč 300 Kč
od 1 dárce
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
300 Kč
Průměrná výše daru
300 Kč
Nejvyšší dar
497 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Podpořme společně festival KoresponDance #kulturažije

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
KoresponDance
Datum přidání
27. 7. 2020

Jsme mezinárodní festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu KoresponDance, který se bude letos už po osmé konat na zámku ve Žďáru nad Sázavou a v Praze. Každý rok přivezeme pěknou řádku světových umělců, zprodukujeme několik komunitních projektů s dětmi, seniory a vůbec mnoha dalšími, už druhý rok pořádáme taneční battle ve street dance a vždycky nabízíme hodně bohatý doprovodný program, kde si úplně každý najde to své. Jenže teď je to všechno jinak…

V letošním komplikovaném roce plném změn, nejistoty a odročování jsme se rozhodli podpořit české umělce a letní festival KoresponDance 2020 zachránit, a to v momentě, kdy všechny festivaly v našem okolí i v zahraničí program rušily, nebo posunovaly na podzimní až zimní termín. Abychom mohli konání festivalu garantovat, a to alespoň online, od jara jsme připravovali koncept a produkci videozáznamů. Kromě živého festivalu tak letos můžete sledovat představení i online! KoresponDance online je sada devíti filmů z pozvaných představení exkluzivně připravená pro celosvětové publikum ve výjimečných zámeckých lokacích.

Takže místo toho, abychom festival zrušili či zredukovali, máme najednou festivaly hned dva! Pomozte nám je oba zrealizovat!

Na co budou finance ze sbírky použity?

Díky vaší podpoře festival dofinancujeme tak, abychom se dostali na nulu a mohli příští rok, který se bude doufejme už zase hemžit umělci z několika kontinentů, plánovat s čistým stolem a připravit špičkový mezinárodní program.

A co že to letos chystáme?

Výběr z nejzajímavějších představení českých umělců posledních sezon, workshopy, taneční battle a několik koncertů, to vše 11. 8. v Praze a 14.–16. 8. na zámku ve Žďáru nad Sázavou. Program festivalu.

Současně během festivalového víkendu odvysíláme všechna hostující představení online. Online poběží představení ve stejnou chvíli, jako na živo na zámku, a to na našich kanálech a také na Mall.tv.

Co můžete získat?

Jeden z dárců získá 2 festivalové pasy na celý víkend a maskota festivalu Růžového jelena ;-)

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 7. 2020 22:47

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Jak získat netradiční zážitek?

Ve spolupráci se zakladateli sbírek a patrony vymýšlíme pro dárce coby poděkování možnost získat netradiční zážitek.

Kdo může netradiční zážitek získat?

Děkujeme všem dárcům. Nejraději bychom odměnili všechny, to ale bohužel není možné. Napište nám, proč byste měl/a netradiční zážitek získat právě vy. Náš tým Donio vybere ze všech zaslaných odpovědí tu nejzajímavější, nejoriginálnější. Pokud se chcete ucházet o netradiční zážitek, stačí zaškrtnout „Chci soutěžit o netradiční zážitek“ při zadávání příspěvku.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat