Jmenuji se Kateřina a jsem samoživitelka. Společně se svými dcerami, tříletou Aničkou a roční Eliškou, žijeme v azylovém domě Proxima Sociale o.p.s. v Praze.
Již před více než rokem, jsem si podávala žádost o sociální byt a to, na magistrát hl. m. Prahy. V současné době, mám již po prohlídce nabízeného bytu, který nám s dcerami bude 100 % vyhovovat. Byt mi má být přidělený a přepsaný na mé jméno maximálně do konce ledna roku 2021. Konečně tak budeme moci důstojně bydlet a já budu mocti vytvořit útulné domácí hnízdečko pro moje malé holčičky, které prožívali nelehké změny, právě díky neustálému stěhování z jednoho AD do druhého.










